Odrůdy dřevěných krabic

krabic

Dřevěné šperkovnice jsou ideální dárky pro každou příležitost. Dětská krabička může obsahovat první sadu náušnic ke spuštění sbírky. Pro ženu existuje mnoho stylů, které zahrnují stolní, nástěnný a modelový stojan. Pro muže je hodinová krabička, která bude obsahovat sbírku hodin, takže je chráněna před poškrábáním, je ve skutečnosti velmi trendová díky oživení filmů tajných agentů v médiích.

Pro dítě, první sada náušnic nebo náhrdelník bude mít nádherný domov v klenotnici. Okouzlení udržení vašeho cenného držení v krásné krabici je něco, co si dítě navždy zapamatuje. Dřevo je nádherným materiálem pro tyto krabice, které lze namalovat dětským motivem nebo přirozeně zafarbené šperky. Některé z krabic při otevření hudební melodie bude hrát toto je příjemný dotek pro váš dar dřevěné hodinky.

Pro kolekci ženských šperků může být vše, co potřebují, stolní box. Krabice může být jednoduchá nebo při otevření odkryje zrcadlo. Velké stolní modely, které se podobají miniaturní verzi armoire jsou k dispozici. K dispozici jsou zásuvky, které mají plstěné otvory pro kroužky nebo otevřené zásuvky pro náušnice nebo hodinky. Zrcadlená větší dveře miniaturního stropu mají malé zavěšení, které vaše náhrdelníky mohou viset. Nástěnné šperkovnice jsou spořiče místa a mohou být odpovědí na malý byt nebo pokoj, aby vaše cennosti dovnitř. Model podlahy může mít zásuvky celou cestu od podlahy nahoru nebo mít nohy, které drží krabici obvykle tento styl je obvykle viktoriánský stylizovaný a ozdobený.

Pro muže může hodinová krabička chránit hodinky a kroužky před poškrábáním. Nákupní sítě sledují desítky hodinkových návrhů na obrazovkách každý den a sledují, jak se přijíždějí šperky pro muže, prošli kolem fáze Jamese Bonda a dále.

Dřevěné šperkovnice jsou perfektní dárky pro někoho nebo jen pro vás. Ochrana investice, které jste si zakoupili před poškrábáním nebo poškozením s krásnou lemovanou krabičkou namísto toho, aby jste se v zásuvce hodili, je chytré rozhodnutí.

No comments yet

leave a comment

*

*

*