Jak používat grilování

grilování

Skvělou techniku ​​pro dokonce i příležitostné kuchaře, jak se naučit, je použití grilovací pánve. Při mnoha příležitostech jednoduše není možné nebo vhodné využít venkovní gril. To by však nemělo bránit v tom, abyste si užívali zábavy při grilování.

Grilovací pánve jsou skvělé nádobí, ale často jsou zanedbávány kvůli špatným zkušenostem. Pokud se pokoušíte používat grilovací misku stejným způsobem jako venkovní gril, pravděpodobně skončíte s kuchyní plnou kouře a pánve, kterou nelze vyčistit. Nicméně, s trochou plánování a myšlenkou, můžete použít svůj vnitřní gril ukázat lahodnou a hezké jídlo.

Výběr správného jídla na grilu je nejdůležitějším krokem k tomu, abyste co nejlépe využili své pánvi. Jedním z faktorů pro výběr správného jídla je, že by měl být typu, který bude mít prospěch z velmi hezkých grilovacích značek. Například přidání vysoce definovaných značek grilu na steak opravdu zvyšuje zkušenost s jídlem steaku. Naproti tomu získávání skvělých grilovacích značek na hamburgeru vás moc nezíská, jelikož okamžitě zakryjete značky značkou. Druhým faktorem pro výběr správného jídla je, že by měl být nízký. Grilování tučných kusů masa na venkovním roštu se snadno řídí a kouř, který je tvořen z tuku, který kapal na uhlí, dodává velkou hloubku chuti. Nicméně, grilování grilovacie panvice stejného tučného kusu masa na grilovací pánvi prostě zaplní vaši kuchyni hustým kouřem. Zůstat s příkladem steaku, když grilujete uvnitř, je lepší vařit hubený steak, jako je například pruh z New Yorku, přes více tučný řez, jako je ribeye.

Některé příklady jídel, které jsou dokonale vhodné pro grilování, zahrnují chudé steaky (proužky a filety), plátky letní squash jako cuketa a žlutá squash, lisované sendviče a quesadillas.

Druhým krokem k tomu, abyste co nejlépe využili vaši grilovací misku, je správně používat misku. Nejčastější chybou, kterou lidé způsobují při používání těchto pánví, je příliš vysoká teplota. Grilování (buď uvnitř nebo venku) nevyžaduje příliš vysoké teplo. Při použití grilovací pánve by nastavení teploty na vašem dosahu nikdy nemělo překročit střední hodnotu. Koncept potřeby “grilování” je prostě špatný a bude mít za následek pouze spálené jídlo.

No comments yet

leave a comment

*

*

*